Melbet vs 1xstavka: огляд та досвід користувача

Нижче ви знайдете суб’єктивний огляд цих двох компаній з точки зору користувача. В нашому аналізі ми використовуємо лише ті дані, які знаходяться у відкритому доступі та на сайтах цих БК, тож вони повністю достовірні та актуальні.  

Вітальний бонус: Melbet виходить у лідери

В першу чергу слід проаналізувати саме цю пропозицію, оскільки вона формує попит на послуги тієї чи іншої контори. Почнемо із 1xstavka. Цей букмекер пропонує 100-відсоткове доповнення до вашого першого депозиту. Максимальна сума бонусу складає 4 тисячі рублів, трохи більше 50 доларів. При цьому ви маєте відіграти ці кошти на ставках типу «Експрес» як мінімум тричі. Коефіцієнт по парі має складати 1,5 і не нижче.

melbet UA line

Тепер стосовно Melbet. Тут новий користувач також може розраховувати на 100% до першого депозиту в тому випадку, якщо реєструє свою сторінку вперше. Максимальна сума бонусу складає 2900 гривень, трохи більше 100 доларів. Вейджер складає х5, специфікація по ставкам – «Експрес» із як мінімум трьох подій із коефіцієнтом не нижче 1,4.

Обидва бонуси не надто цікаві, проте перевага у Melbet через те, що сума тут більша. Загальні оцінки такі: Melbet – 5 зірок, 1xstavka – 4 зірки.

Огляд лінії та коефіцієнтів: ще один бал Melbet

Почнемо знову із 1xstavka. Цей букмекер пропонує досить широку лінію без певної специфікації. Ви можете зробити ставку по таким специфічним напрямкам, як: шахи, тротінг, скачки, політика та інше. Проте рівень коефіцієнтів тут не надто високий, оскільки букмекер офіційний. До того ж у мережі є відгуки про те, що 1xstavka часто фіксує виграші по окремим напрямкам. Проте якщо ви граєте на смолл-маркетах, то цей букмекер – найкращий вибір для вас.

Тепер переходимо до Melbet. Ця контора також пропонує досить широку лінію. Зокрема тут є можливість зробити прогноз стосовно метеорологічних умов у світі, це може підвищити інтерес до ставок у будь-якої аудиторії. Коефіцієнти тут трохи виші, ніж у 1xstavka, це можна пояснити тим фактом, що Melbet пропонує свої послуги в якості офшорної компанії.

Загальні оцінки виглядають таким чином: Melbet – 5 зірок, 1xstavka – 4 зірки.

Інші бонуси: Melbet продовжує лідирувати

В першу чергу проаналізуємо акції та інші пропозиції від букмекеру 1xstavka. Як виявилось, окрім бонусу за реєстрацію контора наразі не може запропонувати щось інше. Це можна пояснити тим фактом, що ринок беттінгу зараз переживає фазу спаду після росту попиту узимку. Проте факт залишається фактом, тому контора отримує оцінку в 1 зірку.

Тепер переходимо до Melbet, тут варіантів промо значно більше. Опис виглядає таким чином:

  • Повернення експресу. Тут все досить просто. Якщо клієнт робить ставку по лінії із 7 експресів із коефіцієнтом вище 1,7 та помиляється лише раз, він отримує свої кошти за парі назад. Битись об заклад можна на події у будь-яких видах спорту, а також у режимі прематч та «лайв».
  • Подарунок на день народження. Для того, щоб отримати цей бонус, клієнт має повністю завершити реєстрацію, а також пройти верифікацію. Окрім того, сторінка має бути створена більше місяця тому, а загальна сума депозитів по ній має перевищувати 100 доларів. Подарунок – це 20 фріспінів без вейджеру.
  • «Зможеш більше». Суть цієї акції полягає в тому, що клієнт отримуватиме винагороди за вдалі серії ставок. Призи складають від 250 до 2500 рублів. Акція триває майже безстроково, подарунки клієнти отримуватимуть за кожні 7, 14, 21, 28, 35 та 42 дні участі у промо.

До того ж на базі Melbet досить часто проходять різноманітні турніри та поетапні акції. Бути членом клубу цього букмекера вигідно. Саме тому оцінка для Melbet – 5 зірок, тоді як для 1xstavka – 1 зірка.

Додаткові функції

Як і завжди, в цьому розділі ми аналізуємо ті додаткові можливості, які роблять гру на базі сайту чи клієнту букмекера більш зручною та комфортною.

Досвід користувача

1xstavka мене не дуже вразила. В першу чергу варто відмітити той факт, що акцій тут дійсно мало. Можливо, адміністрація вважає, що клієнти і так гратимуть з ними, не знаю. Також можу порекомендувати одразу же переключитись на програму від цього букмекера, оскільки працювати із сайтом контори дуже незручно. Зважаючи на це, оцінка не надто низька, хоча могла би бути гіршою – 2 зірки.

Melbet також відрізняється досить «важким» та переповненим інформацією сайтом. Користуватись їм незручно, реклами досить багато. Проте ви можете одразу переключитись на найбільш релевантні події в один клік, що можна назвати перевагою сайту. Тож 4 зірки.

Чи зручно робити ставки?

Спершу потрібно сказати декілька слів про лінії загалом. Обидва букмекери пропонують дуже широке охоплення подій, у беттерів є знаний вибір серед напрямків для ставок, що дуже добре. Проте каталогізація та швидкість оновлення даних у Melbet знаходяться на більш високому рівні, тому перемогу варто віддати саме цій конторі. Загальні оцінки такі: Melbet – 5 зірок, 1xstavka – 4 зірки.

Мобільна версія та сторонній софт

Обидві контори пропонують можливість завантажите окреме ПО для швидкого доступу к парі. Проте 1xstavka підтримує не лише мобільний софт, а й програмне забезпечення для ПК, тому перевагу варто віддати їй. Ніяких збоїв, багів та критичних вилетів протягом користування софтом не помічено. Оцінки такі – 5 і 4 зірки для контор.

Питання взаєморозрахунків

В першу чергу потрібно відмітити той факт, що 1xstavka надає свої послуги через офіційну ліцензію Росії, оскільки виступає членом Першого ЦУПІС. Тому ви можете не зважати на можливі складнощі із розрахунками. А от Melbet веде справи через ліцензію Кіпру, тож ніхто не дасть вам гарантію повернення коштів у проблемних ситуаціях. Та і у 1xstavka можливостей для поповнення рахунків значно більше. Оцінки такі: Melbet – 3 зірки, 1xstavka – 5 зірок.

Переваги та недоліки

Почнемо опис із 1xstavka:

ПлюсиМінуси
Офіційній букмекерНизькі коефіцієнти
Працює досить давноМало промо-акцій
Дуже широка лініяНемає підтримки у клієнтів
Є софт для персонального комп’ютераНемає трансляцій

Тепер переходимо до Melbet:

ПлюсиМінуси
Не потрібно платити податкиОфшорна контора
Широка лініяНемає трансляцій
Цікаві акціїСапорт працює погано
Додатковий контент у вигляді азартних ігорЗ’явилась відносно нещодавно

Перевага залишається за Melbet.

Висновки

1xstavka варто обрати лише у тому випадку, коли клієнт не хоче довіряти свої кошти офшорній компанії. Melbet краща у всьому іншому. Тут є і більш різноманітні акції, і додатковий контент, і високі коефіцієнти. Проте вибір, як і завжди, залишається за самим користувачем. Пам’ятайте лише про те, що ставки на спорт – це розвага, а не джерело прибутків.