Сервic лайв трансляцiй на БК Favbet 

Огляд сервісу відеотрансляцій Favbet

ФаворитБонуси ()Фаворит промокод
Привітальна пропозиція Перша програна ставка відшкодовується ЗАРАДУЙТЕ СЕЙЧАС ПРОМОКОД
Награди за лояльність Умови на веб-сайті ЗАРАДУЙТЕ СЕЙЧАС ПРОМОКОД
Реферальні бонуси Умови на веб-сайті ЗАРАДУЙТЕ СЕЙЧАС ПРОМОКОД

БК «Фавбет» надає послуги перегляду онлайн-трансляцій одночасно з можливістю здійснювати лайв-ставки. Картинка трансляції відкривається в окремому вікні, її можна розгорнути на весь екран. Матчі, до яких є відео, позначаються написом Live Video. Якщо напис червона, то трансляція йде в даний момент часу, якщо сіра, то почнеться в найближчому майбутньому. Доступ до відеотрансляції отримують всі зареєстровані користувачі Favbet, у яких на рахунку не менше 10 євро або ті, хто зробив ставку в останні 48 годин.

Як зайти на ресурс відеотрансляцій

Щоб отримати доступ до безкоштовного перегляду прямих трансляцій потрiбно:

1) Авторизуватися на FavBet або зареєструватися.
2) Знайти спортивну подія з зеленим значком Live.
3) Серед всіх анонсів подій для ставок на сайті Favbet можна знайти ті, які будуть транслюватися в режимі Live. Ці події відзначені спеціальними значками: червоний значок означає, що спортивна подія вже транслюється (платна трансляція), зелений – те ж саме, але трансляція безкоштовна, сірий значок – подія анонсовано (трансляція почнеться в зазначений час початку події). Події, на які в даний момент можна робити ставки і які транслюються в режимі Live, можна подивитися в спеціальному розділі Live. Для зручності користувачів створено Календар live подій, в якому користувачi можуть переглянути розклад Live трансляцій на тиждень вперед.

favbet

favbet

Особливості ресурсу

Як заявляє сам Favbet, до головних особливостей прямих трансляцій від даної БК можна віднести невелику затримку трансляції, яка становить від 3 до 5 секунд, відсутність реклами, а також трансляція багатьох спортивних подій. Проте, варто розуміти, що навіть така затримка може мати серйозне значення, коли ви стежите за поєдинком в режимі реального часу і намагаєтеся вгадати подальший розвиток подій, грунтуючись на тому, що ви побачите в конкретний момент часу, а затримка, в свою чергу , може позбавити вас можливості максимально оперативно стежити за актуальною ситуацією на полi. У будь-якому випадку, такий недолік властивий не тільки Favbet, а в цілому опції трансляціям на різних БК.

Користувальницький інтерфейс

Зовнi сайт Favbet викликає кілька суперечливе враження. Так, сайт переважно виконаний в синіх тонах, проте загальна колірна схема виглядає дещо недопрацьовано, принаймні, таке враження створюється при першому відвідуванні платформи. Розташування розділів і органів управління цілком традиційне. Live секція знаходиться в центрі, а трохи вище представлені найцікавіші поєдинки із запропонованими коефіцієнтами. У правій частині екрана розташувався купон і органи управління особистим кабінетом а нижче присутні розділи з додатками, посиланнями на сторінки Favbet в месенджерах і інші контактні дані. В цілому, незважаючи на на досить зрозумілий інтерфейс, з яким не виникнуть проблем у досвідчених гравців, все ж над дизайном сайту, цілком можливо, розробники могли б попрацювати краще.

Доступні види спорту

Дивитися онлайн трансляцію на Favbet можна як на комп’ютері, так і на смартфоні. Що стосується підтримуваних видів спорту, то тут можна знайти трансляції самих різних дисциплін, однак, звичайно ж, потрібно бути готовим до того, що далеко не будь-який матч буде доступний для перегляду в режимі реального часу. Так, букмекер сам вибирає, які матчі будуть доступні для трансляції. В цілому ж, що стосується лінії, то тут представлений основний набір тих спортивних напрямків, які користуються популярністю у клієнтів букмекерів, а кажучи про розпис, варто відзначити, що максимум опцій можна знайти зокрема на футбол і теніс.

Унікальні особливості БК

З особливостей Favbet можна відзначити наявність не тільки ставок на спортивні події, але також користувачі можуть зіграти в азартні ігри. На сьогоднішній день таке доповнення до основного функціоналу букмекерської контори не є новинкою і покликане привернути на платформу не тільки любителів спорту, а й найбільш досвідчених ігроманів. Є також і докладна статистика, а кажучи про іншi параметри, варто також відзначити достатній набір підтримуваних платіжних платформ.

Бонуси та акції

БК Favbet не практикує надання привітального бонусу або фрібета новим гравцям. Однак вже зареєстровані клієнти можуть взяти участь у програмі лояльності і заробити на цінні призи, взяти участь в акції з надбавками за коефіцієнтами на експрес-парі, зробити безрисковую ставку. В останньому випадку гравці можуть отримати фрібет до 10 євро і повернути собі цю суму в разі поразки. Ставити треба на ординар з коефіцієнтом від 1.5 або на експрес / систему із загальним коефіцієнтом 2.5 і вище.

Відеотрансляції від Favbet– Підсумок

У підсумку, букмекерську контору Favbet, скоріше, можна охарактеризувати як платформу для новачків з непоганим охопленням видів спорту, прийнятним розписом і середніми коефіцієнтами, які, втім, завжди будуть приблизно одінакови на рiзних БК.Букмекер надає можливість укладати популярні види парі, дивитися відеотрансляції, брати участь в бонусних акціях, вигравати в яких, правда, надзвичайно складно. Оператор, як правило, виплачує незначні виграші і не чіпляється до гравців з незначним прибутком. На жаль, виграти по-крупному тут не дадуть, швидко «порізавши» рахунок. Також тут часто трапляються проблеми з верифікацією і стабільною роботою сайту. Однак, що стосується конкретно опції відеотрансляції, то тут по даній функції можна, в цілому, сказати те ж, що і про іншi контори. Так, для перегляду необхідно володіти певним балансом, навіть незважаючи на те, що, як заявляє сам букмекер, деякі трансляції безкоштовнi. Нарешті, ніхто не відміняв затримку трансляції, яка часом може мати вирішальне значення для користувача, який грає в лайвi.

Крім того, переконайтеся, що букмекер Favbet легальний у вашій країні, так як далеко не скрізь скористатися послугами даної контори можна на легальних підставах. І навіть, якщо ви використовуєте дзеркала для того, щоб потрапити на сайт, потрібно розуміти, що ризики роботи з нелегальною конторою при цьому нікуди не пiдуть. І останнє: пам’ятаєте, що незалежно від того, з яким букмекером ви граєте, в беттінгу найголовніше обережність, а значить, ставити на кін можна лише ті гроші, які ви морально готові втратити, оскільки ніяких гарантій в азартних іграх отримати не вийде.