Найкращий мобільний софт для беттерів у 2024 році

Нижче ви знайдете топ-5 найкращого, що правда на нашу думку, ПО для беттерів від відомих БК.

«Парі-Матч»: дивує власним ПО

Обрати певний клієнт серед розмаїття запропонованого софту важко. Це ще 3-4 роки тому можна було здивувати клієнта тим, що у контори є власне ПО, фірмове та цілком стабільне. Зараз це вже обов’язкова умова боротьби за клієнтів. Серед критеріїв, за якими мі оцінювали софт того чи іншого букмекера, варто відмітити такі: зручність, стабільність роботи, актуальність даних, швидкість оновлення та підтримка.

Почнемо ми із жовто-чорного PariMatch, який поступово вибивається в лідери серед відомих букмекерів як у Україні, так и і в інших країнах СНД. В першу чергу варто відмітити той факт, що ця контора пропонує клієнтам власне ПО, а не перероблене із закордонних шаблонів, що вже є серйозною перевагою. А ось на інші сторони цього софту ми і подивимось далі.

Pari-Match | HiTech Service

Інтерфейс та доступний функціонал

Загальний дизайн ПО виконаний у стилі БК. Все повністю відповідає мапі сайту, немає багів та битих посилань. Вся необхідна беттеру інформація знаходиться на панелі швидкого доступу, шукати нічого не потрібно. Основну частину інтерфейсу займають найбільш релевантні та «гарячі» події, то ж ви завжди будете в курсі подій.

Лінія та ставки

Рівень охоплення подій у PariMatch завжди на значному рівні. Швидкість оновлення даних також дуже висока, ніякої затримки немає. Робити ставки зручно, обрати правильну подію можна як у верхньому меню, так і у боковому, сортуючи події по напрямкам у спорті.

Акції та пропозиції

В першу чергу новий гравець отримує 100-відсотковий бонус до першого депозиту на суму до 2,5 тисяч гривень. Вейджер на ці кошти встановлений на рівні в х10 по подіям із коефіцієнтом в 1,5. Окрім цього, ви можете збирати серії у кіберспорті, отримати кешбек та виграти значний приз при ставках на КХЛ.

1xСтавка: ПО від букмекера із ЦУПІС

Ця контора пропонує свої послуги повністю легально. Клієнтам доступний софт як для мобільних пристроїв, так і для ПК, що також досить цікаво. Тож варто ознайомитись з цим букмекером детальніше.

Інтерфейс та доступний функціонал

1xstavka мало чим відрізняється від 1xBet. Такий же блакитний дизайн, який повторюється і в оформленні ПО. Цікаво те, що користуватись сайтом букмекера незручно, а ось каталогізація софту контори виконана значно краще.

Лінія та ставки

І знову найбільш релевантні матчі в центрі екрану. Панель швидкого доступу не така інформативна, як у «Парі-Матч», проте досить зручна. Основна перевага цього букмекера – дуже широка лінія охоплення подій. А ось недоліком можна назвати неможливість дивитись трансляції через клієнт. Проте швидкість оновлення даних у цій програмі вражаюча.

Акції та пропозиції

Наразі у 1xstavka діє лише один бонус – 100% до першого поповнення на суму до 4 тисяч рублів. Вейджер на ці кошти встановлений на рівні в х3. Це означає, що суму вам доведеться відіграти як мінімум тричі на ставках типу «Експрес». При цьому коефіцієнт на парі має бути не менше 1,5.

«Фонбет»: перевага за трансляціями

Це один із найбільш популярних букмекерів у країнах СНД, тому ПО контори моє повністю відповідати високим запитам клієнтів. «Фонбет» значно «вклався» у розробку власного програмного забезпечення, то ж подивимось, чи не дарма.

Fonbet Affiliates

Інтерфейс та доступний функціонал

Дизайн софту від «Фонбет» досить мінімалістичний та зручний. Програмою дуже просто користуватись, всі необхідні дані доступні з панелі швидкого доступу, помилитись важко. Інтерфейс надає всю повноту можливостей, що і у конкурентів, проте відрізняється власними наробками. Особисто мені цей софт подобається найбільше.

Лінія та ставки

«Фонбет» спеціалізується на парі типу «Лайв». Саме тому у мобільному клієнті цієї контори можна дивитись та слухати трансляції. Це дуже сильно спрощує відповідні ставки. До того ж, програма зовсім не вилітає та не «фризить». Лінія у букмекера досить широка, можна знайти навіть смолл-маркети для власної стратегії.

Акції та інші пропозиції

Вітальний бонус від букмекера цілком стандартний – до 10 тисяч рублів у якості 100% до першого депозиту на суму від 500 рублів. Також ви можете виграти по щасливій ставці, участь беруть будь-які парі. Досить цікавою здається пропозиція застрахувати власний експрес.

«Ліга Ставок»: перевірений роками лідер

Цей букмекер мало «світиться» у різноманітній рекламі через те, що і так володіє сталою та досить значною аудиторією. Подивимось, що може запропонувати «Ліга Ставок» своїм клієнтам.

Інтерфейс та доступній функціонал

Програма від «Ліги Ставок» стилізована у корпоративних, біло-зелених відтінках. Все максимально лаконічно, інформативно та, як мені здається, сухо. Програмою зручно користуватись, проте їй не вистачає певної «родзинки», як, наприклад, банерів від «Парі-Матч». Функціонал ПО повністю відповідає усім вимогам клієнтів, проте трансляцій тут немає.

Лінія та ставки

«Ліга Ставок» виступає офіційним партнером РФПЛ, можна сказати, що букмекер спеціалізується саме на футболі. Смолл-маркетів та міжнародних подій на базі цього букмекера не так багато, як хотілось би. А от ставки робити зручно, оскільки навігація та інтерфейс тут дуже детальні і добре каталогізовані.

Акції та інші пропозиції

Цікаво те, що за реєстрацію клієнт може одразу отримати фрібет на 500 рублів, а також додатковий бонус до першого депозиту на суму до 3 тисяч рублів. Якщо ви станете членом клубу букмекера, зможете розраховувати на спеціальне обслуговування та кешбек. Кожного дня на базі БК оновлюються гарячі експреси з додатковими 10% до виграшу.

Winline: незнайомий, проте досить цікавий новачок

Цей букмекер не такий популярний, як інші, проте софт від нього може поборотись за лідерство із «топами». Подивимось, на що здатен цей новачок.

Інтерфейс та доступний функціонал

Програма виконана у добре знайомому користувачам платформи контори чорно-помаранчевому стилі. Користуватись софтом дуже зручно, досить цікавим виглядає рішення зробити панель швидкого доступу у виді клавіш із добре зрозумілими індикаторами. Софт букмекера повністю дублює можливості сайту.

Лінія та ставки

Winline не може боротись у плані охоплення спортивних подій із такими «топами» як 1xstavka. Проте для новачка тут досить багато цікавих напрямків для ставок. Є і футбол, і теніс, і хокей, і баскетбол. Робити ставки досить зручно, коефіцієнти тут високі, та і швидкість оновлення даних вражає.

Акції та інші пропозиції

В першу чергу варто відмітити той факт, що клієнт отримує бонус власне за саму авторизацію через ПО. Це два фрібета на суму в 10 тисяч рублів. Також кожен клієнт може розраховувати на щоденний кешбек до 5% від затрачених на ставки коштів. Однак для цього потрібно бути постійним гравцем на базі БК.

Кого обрати?

Якщо оцінювати суб’єктивно, то найбільш цікавими виглядають два варіанти – «Фонбет» та «Пари-Матч». Проте софт від «Ліги Ставок» стабільніший, та і сама гра на базі цього букмекера буде більш безпечною. Якщо ви новачок, то вам варто придивитись до Winline, користування програмою від цієї контори дасть вам можливість увійти до світу беттінгу із найменшими витратами.