Bonus

20000руб

Free spins

100% первый депозит до 20000 руб!

Огляд БК Леон

Аналізуємо можливості БК Леон

Огляд Леон: Лінія і розпис

Краща пропозиція в лінії від Леон в футболі – як за кількістю ліг / турнірів, так і за обсягом розпису. У лінійці важливих матчів зустрічаються ставки на кутові, бомбардирів. Але взагалі матчева розпис в конторі скромніше, ніж у інших конкурентів. Стандартні ринки: результат, тотал, подвійний результат, фора, без нічиї, точний рахунок, обидві команди заб’ють, індивідуальні тотали. Додаткові варіанти з’являються за 24 години до старту події. Півтора-два десятка ліг на регулярній основі висвітлюються в хокеї і баскетболі. При цьому ставок на статистику, індивідуальні показники гравців контора не пропонує. У тенісі подій в прематче зовсiм мало, зате відмінно висвітлюється кіберспорт: крім LoL, Dota, CS: GO і SC II регулярно з’являється лінія на FIFA, WoT, Overwatch. Причому в більшості випадків є додаткова розпис.

Коефіцієнти

Коефіцієнти різні і залежать від того, скільки часу залишається до початку подій. Якщо за 3 дні до матчу «Леон» на топовий футбол пропонує 5-7%, то в день зустрічі маржа знижується до 2-3% і на тотал / фору БК може давати по 1,96 в обидва кінці. У хокеї зазвичай 3-5%, в тенісі близько 6,5%. Маржа в Леоне низька. В Лайвi котирування падають на 2-3% в футболі, баскетболі, хокеї і залишаються на такому ж рівні в тенісі. У будь-якому випадку, значення середні, тобто колосального відриву або відставання від інших контор за коефіцієнтами немає.

Доступні акції

Бонусна програма непогана. Починаючи від розіграшів призів (брендові м’ячі, календарі, світшоти, гроші), завершуючи програмою лояльності з Леоном. За кожні 50 рублів з ставки або чистого виграшу беттор отримає 1 леон (поінт лояльності). При накопиченні 10 000 тисяч леонiв їх можна обміняти на гроші за курсом 2 леона за 1 рубль. Є стандартний вітальний бонус до 20000 рублів за перше поповнення, якщо введете бонус код леон. Для відіграшу необхідно набирати леони- в два рази менше, ніж сума отриманого заохочення. Леони можно отримати за кожну ставку в БК незалежно від того, виграла вона чи програла. Тільки при поверненні парі очки не нараховуються. Крім цього, контора періодично проводить сезонні акції.

FAQ

• Чи потрібен номер банківської карти для проходження верифікації в конторі?

Немає необхідності надавати номер своєї банківської картки для ідентифікації особи в компанії Леон. Досить при ідентифікації для QIWI Банк надати свій паспорт громадянина РФ і номер мобільного телефону.

• Які валюти доступні на БК Леон?

Розрахунки на сайті Леон здійснюються тільки в російських рублях. Інша валюта бетторам недоступна.

• Чи можливо створити кілька облікових записів на Леон?

Ні, мультіаккаунтінг заборонений правилами букмекера Леон. Це правило діє для всіх без винятку компаній.

• Чи можу я змінити персональні дані на сайті?

При оновленні особистих даних, змінювати їх можна тільки після звернення в службу підтримки. Для цього зв’яжіться з працівниками БК через [email protected] і надайте їм нову інформацію про себе.

Огляд Леон: Додаткові функції

Користувальницький інтерфейс

Що стосується колірної схеми БК Леон, то вона припаде до смаку тим любителям азарту, які вважають за краще простi але якісні дизайнерські рішення. Зонування і навігація стандартні. Є пошук по лінії зліва над списком категорій, додавання в обране (позначка зірочкою), розділ результатів. Реалізована мобільна версія і додатки для Android і iOS. Знайти ці ресурси можна у відповідній вкладці у верхній панелі. Після розміщення парі клієнт може викупити купон (Cashout).

Як зробити прогноз в лайвi

У Live розділ можна перейти, клікнувши по відповідній кнопці в лівій вертикальній панелі. Тут же відображаються, традиційно, коефіцієнти на перемогу однієї зі сторін або нічийний результат. Клікнувши на саму подію, гравці побачать додаткові варіанти за прогнозами, яких найчастіше цілком достатньо. Визначившись з результатом, ви вносите суму ставки і підтверджуєте своє рішення. В цілому, механізм розміщення прогнозів у лайвi, по суті, нічим не відрізняється від від такої ж процедури на сайтах інших БК.

Мобільний додаток

У мобільному додатку від Леон гравці також можуть працювати з фінансами, розміщувати свої прогнози, причому робити це як в лайвi, так і в прематчi. До головних особливостей програми Леон можна віднести функцію зручного пошуку, хороший інтерфейс і швидкі переходи між різними розділами. Проте, мінуси присутні, і в цьому плані можна виділити далеко не завжди інформативні іконки видів спорту, які важко ідентифікувати, тому що підписів не передбачено. Також, ставку потрібно робити відразу, так як кошики для прогнозів на Леон немає.

Кращі особливості БК

Отже, наближаючись до завершальної частини нашого огляду, давайте виділимо головні ключові особливості букмекерської контори Леон, а потім визначимося з балансом плюсів і мінусів даного букмекера:

• Опцiя пошуку.

• Дизайн.

• Iнтерфейс.

• Законний статус в РФ.

Переваги & Недоліки

Так, букмекер Леон, так само як і інші контори, звичайно ж, поєднує в собі певний набір як переваг, так і недоліків. Крім легального статусу Леон цікавий привабливим дизайном, наявністю бонусних пропозицій і в цілому досить непоганою зручністю при роботі як з основною платформою, так і з мобільним додатком. Ну а зараз давайте резюмуємо не тільки плюси, але і мінуси даної букмекерської контори.

Pros / Cons
  • Бонусна складова
  • Багато опцiй по футболу
  • Законний статус
  • Вiдсутнiсть відеотрансляцій
  • Не дуже широка линiя

Огляд Леон – Висновок

Леон, цілком очікувано, можна віднести до списку найбільш популярних букмекерських контор в Росії. Для новачків контора приготувала вітальний бонус на перший депозит, та й зареєстровані клієнти можуть брати участь в програмі лояльності. Є в арсеналі Леон як повноцінний мобільний продукт, так і мобільна версія, традиційна підбірка платіжних платформ і так далі. Лінія не дуже широка, однак на футбол опцій більш ніж достатньо. Також, до недоліків можна віднести відсутність live-трансляцій. В іншому ж, на багато дрібних мінусiв можуть закрити очі ті гравці, яким не важливий колосальний вибір на сайті БК. У підсумку, Леон цілком гідний букмекер в порівнянні з іншими конкурентами, однак головне правило беттінга завжди унікально, незалежно від контори. І говорить воно то, що робити ставки можна лише на ту суму грошей, яку ви можете виділити спеціально для цих цілей, тобто ту суму, яку ви готові втратити, оскільки ставки на спорт це у величезній мірі везіння і бути впевненим у виграші неможливо.