Leon.ru vs Fonbet: порівняльний аналіз та оцінка послуг

У статі, приведеній нижче, ви знайдете суб’єктивну, проте також комплексу оцінку двох досить популярних у країнах СНД букмекерських контор. У цьому випадку ми будемо аналізувати Leon та Fonbet. 

Вітальний бонус: наш голос за Leon

Обидві компанії існують досить давно, ведуть справи із ліцензією від російських ЦУПІС, володіють хоч і не кристально чистою, проте скоріше білою, ніж сірою репутацією на ринку беттінгу. Ми спробуємо розібратись, яку з цих контор можна порадити новачку, а також професійному беттеру, з якою варто вести справи, а з якою – ні. Оцінка БК проведена на основі досвіду користувача та інформації із відкритих джерел.

Опис почнемо із того пункту, який найчастіше виступає своєрідним стимулом спробувати ставки на спорт у випадку, коли користувач раніше ніколи цим не займався. Мова йде про вітальний бонус. У випадку із Leon.ru, при створенні своєї сторінки клієнт отримує 100-відсоткове додаткове поповнення рахунку при першому депозиті. Максимальна сума такого бонусу складає 20 тисяч рублів, тобто, приблизно, 260 доларів. За витрачені на ставки кошти клієнт отримує додаткову валюту, леони. Коли на рахунку буде 10 тисяч бонусних монет, ви зможете обміняти їх на рублі по курсу 2 до 1.

Тепер стосовно Fonbet. При створені сторінки клієнт має поповнити свій рахунок на суму від 500 рублів, це трохи більше 6 доларів. Після цього ви отримаєте стільки ж коштів на свій рахунок. Максимальна сума бонусу складає 10 тисяч рублів, приблизно 130 доларів. Ці кошти потрібно відіграти на ставках із мінімальним коефіцієнтом у 1,5.

Хоча обидва бонуси могли б бути цікавішими, перевага все одно залишається за Leon.ru. Тут і сума більша, і є додаткова пропозиція у вигляді леонів, тому оцінка для цієї контори складає 5 зірок, для Fonbet – 4 зірки.

Лінія та коефіцієнти: Fonbet зрівнює рахунок

Почнемо знову із Leon.ru. Охоплення спортивних подій тут не надто високе. Немає автоспорту, мотоспорту, велоспорту та специфічних напрямків, наприклад, політики. Все максимально просто та нецікаво. Звісно тут і мова не йде про якісь смолл-маркети, лише міжнародні та значні національні чемпіонати із акцентом на подіях у світі та Росії. Коефіцієнти тут доволі низькі, також серед відгуків стосовно цієї контори є декілька, згідно до яких букмекер часто фіксує виграші та блокує надто прибуткові сторінки користувачів.

Тепер переходимо до Fonbet. Тут вибір спортивних подій трохи більший, ніж у конкурента. Є бадмінтон, шахи, кібер-спортивні дисципліни, хоч і у вигляді віртуального футболу та тенісу, ММА та волейбол. Коефіцієнти на базі цього букмекера оновлюються частіше, випадків фіксації виграшу менше.

Загальні оцінки такі: Leon.ru – 3 зірки, Fonbet – 5 зірок.

Інші акції: Fonbet лідирує

В першу черго поглянемо на те, що може запропонувати букмекерська контора Leon.ru:

  • «Ставки не відмінять!». Комплексна акція, яка проходить у кілька етапів. Наразі діє третій із них. Суть полягає в тому, що потрібно зібрати бонусні бали за певні ставки, експреси на 7 подій із коефіцієнтом не нижче 1,2. Мінімальна сума парі складає 250 рублів, тобто 3 долара. Чим більше таких вдалих ставок, тим серйозніші ваші шанси на великий виграш.
  • Футболка із символікою бренду. Все максимально просто, потрібно зробити мінімальний депозит, після чого відправити на емейл служби підтримки інформацію про свою сторінку та бажаний розмір.
  • М’яч із символікою бренду. Принцип такий самий, що і із футболкою. Потрібно зробити депозит на 5 тисяч рублів, приблизно 60 доларів, після чого надіслати на пошту звернення із посиланням на свою сторінку. У результаті отримаєте стильний аксесуар.

Навіть якщо брати до уваги той факт, що наразі у більшості букмекерів триває стадія спаду, акції Leon зовсім не вражають. Могло би бути краще.

А що зможе запропонувати Fonbet? Давайте подивимось:

  • Повернення по ставці типу «Експрес». Потрібно включити до лінії 6 подій із коефіцієнтом не нижче 1,6. Якщо один із прогнозів буде невірним, ви отримаєте назад кошти. При відміні декількох подій, однак до цього ви вгадали результат по хоча б чотирьом, то все одно отримаєте гроші.
  • «Щасливий номер». Суть цієї пропозиції полягає в тому, що будь-яка з ваших ставок на суму від 1500 рублів, 18 доларів, може принести вам фрібети на суму до 50 тисяч рублів, 650 USD. Фонд акції складає 10 млн рублів.
  • Благодійна акція «Гольова передача». Букмекер збирає гроші для команд юніорів та організацій із фонду, отриманого із прибутків по певному виду ставок.
  • «Щаслива ставка». Принцип такий же, що і в акції «Щасливий номер». Суть полягає в тому, що клієнт робить ставку, за яку може отримати грошову винагороду.

Акції Fonbet виглядають більш цікаво. Оцінка для цього букмекера – 5 зірок, для Leon.ru – 4 зірки.

Додаткові функції

В цьому розділі ми зібрали інформацію стосовно тип послуг та можливостей, які роблять гру на ставках зручнішою.

Досвід користувача

Мені сайт Fonbet подобається більше. Тут справа не тільки в тому, що лінія у цього букмекера більш широка, навіть сайт у цієї компанії зручніший. Як навігація, так і інтерфейс максимально лаконічні, все зрозуміло з першого погляду. Дизайн Leon переповнений рекламою, вибір подій тут менший, та і чутки про блокування сторінок свою справу зробили. Мій голос за Fonbet, оцінка для цього БК – 5 зірок, для Leon.ru – 3 зірки.

Ставки та лінія

І знову перемога за Fonbet. Чому? Вибір напрямків для ставок тут більший, тоді як Leon пропонує своїм клієнтам лише ті події, які і так можна знайти будь-де. Оцінки такі: Fonbet – 5 зірок, Leon.ru – 3 зірки.

Мобільна версія

У Leon.ru є свій клієнт для смартфонів на базі ОС Android та iOS. Програму, як і у випадку із Fonbet, можна завантажити прямо із офіційної сторінки букмекерської контори. Проте перемога все одно залишається за конкурентом. Справа в тому, що у Fonbet є забезпечення не тільки для смартфонів, а й для ПК.

Загальні оцінки такі: Leon.ru – 4 зірки, Fonbet – 5 зірок.

Питання взаєморозрахунків

Оскільки обидві компанії пропонують свої послуги по ліцензії ЦУПІС, ви без проблем зможете отримати свої кошти. Різниця полягає лише в тому, що клієнти Leon.ru можуть вести взаєморозрахунки через Qiwi напряму.

Переваги та недоліки

Почнемо ми знову із Leon.ru:

ПлюсиМінуси
Офіційний букмекерНемає трансляцій
Є ставки на кіберспортНецікаві бонуси
Порівняно молода контораНизьке охоплення подій
Добре працює сапортЄ прецеденти блокування надто прибуткових сторінок клієнтів

Тепер переходимо до Fonbet:

ПлюсиМінуси
Є додатковий софт для ПКНемає трансляцій
Більша лініяОхоплення смолл-маркетів доволі низьке
Цікаві бонусіКоефіцієнти не надто високі
Офіційний партнер КХЛ та російського футболуСапорт працює повільно

Fonbet виглядає біль цікаво для новачка, який не хоче ризикувати. Проте на базі Leon.ru часто проводять цікаві та масштабні акції, тому ми все ж радимо звернути увагу на цей БК.

Висновки

З точки зору стабільності та безпеки клієнтів, а також їх коштів, обрати слід саме Fonbet. Так, коефіцієнти тут не надто високі, проте у Leon.ru також, але репутація цього букмекера краще, ніж у конкурента. Проте бонус для новачка тут менший, ніж на базі Leon.ru. Обирайте обдумано, не ризикуйте, та пам’ятайте про те, що ставки на спорт – це лише розвага, а не джерело прибутків.