Огляд додатку Favbet

Цей огляд присвячено мобільному додатку від Favbet.

Як завантажити додаток від Favbet

ФаворитБонуси ()Фаворит промокод
Привітальна пропозиція Перша програна ставка відшкодовується ЗАРАДУЙТЕ СЕЙЧАС ПРОМОКОД
Награди за лояльність Умови на веб-сайті ЗАРАДУЙТЕ СЕЙЧАС ПРОМОКОД
Реферальні бонуси Умови на веб-сайті ЗАРАДУЙТЕ СЕЙЧАС ПРОМОКОД

Скріншот 1. Доступ до посилання на завантажування додатку.

Favbet не має додатків для мобільних телефонів на базі IOS, тільки для пристроїв на базі операційної системи Android. Процес завантажування і встановлення додатку має наступний вигляд:

 • Перейдіть на вкладку, де знаходиться посилання на завантажування додатку, натиснувши на відсік, під назвою «Запали гру з мобільного» (скріншот 1), що знаходиться у правій лінійці інтерфейсу головної сторінки сайту.
 • Натисніть на кнопку «Google play» (скріншот 2) та дочекайтеся завершення процесу завантаження.
 • Потім встановіть додаток, виконавши перед цим усі дії, що описані на скріншоті 3.
 • Відкрийте додаток, увійдіть в уже існуючий профіль, або створіть новий.
 • Насолоджуйтесь грою.

Скріншот 2. Посилання на завантажування додатку.

Подібні складнощі, що виникають у процесі завантажування додатка, пов’язані зі змінами в політиці Google, щодо різноманітних видів азартних ігр, які доступні у їхньому офіційному магазині Google Play.

Скріншот 3. Кроки, що потрібно здійснити задля встановлення додатку.

Налаштування аккаунту з використанням промокоду Favbet

Якщо ви хочете отримати доступ до вітального бонусу у вигляді «Ставки без ризику» у розмірі до 50 євро, то вам доцільно зареєструвати аккаунт з використанням спеціального промокоду Favbet. Весь процес виглядає наступним чином:

 • В нижній частині стартового вікна додатку, під формою входу, натисніть на кнопку «Реєстрація».
 • Уведіть всі необхідні реєстраційні дані, зокрема вказавши у спеціальному полі промокод Favbet.
 • Після цього, необхідно підтвердити номер мобільного і адресу електронної пошти.
 • Окремо треба підтвердити, що ви погоджуєтеся з правилами використання платформи і правилами прийому ставок і виплати виграшів.

Після цього, вам необхідно ввести свої данні в форму для входу, і здійснити усі необхідні налаштування у «Персональному кабінеті». Потрібно вибрати бажану валюту, встановити часовий пояс, вибрати нікнейм для відображення на сайті, а також прив’язати один, або й декілька платіжних засобів до вашого профілю.

Як поповнювати баланс?

Поповнення балансу здійснюється дуже просто, швидко і майже не має ніяких обмежень. Процес поповнення акаунту через додаток виглядає майже так само, як і через веб версію платформи. Загалом, він являє собою наступний алгоритм:

 • Зайдіть в «Особистий кабінет» та виберіть пункт «Платіжні засоби».
 • Виберіть той, що найбільше підходить для вас в даний момент і натисніть на нього.
 • На екрані мобільного висвітлиться ваш подальший алгоритм дій.
 • Виконуйте все, що необхідно і чекайте, доки надійдуть кошти.

Процес використання додатку Favbet

Задля того, щоб кожен з читачів отримав якомога повнішу інформацію про кожен аспект використання даного додатку, нижче ми наводимо його основні особливості і перелік доступних функцій.

Спортивні ставки

Таким переліком спортивних ставок як тут, вже давно нікого не здивуєш. Проте, є декілька нетривіальних і дійсно цікавих категорій, які майже ніде більше неможливо зустріти. Наприклад, є категорія, під назвою «Коронавірус», в якій ви можете знайти ставки на прогнозування розвитку подій під час пандемії. Виділяється також доволі рідка категорія, під назвою «Mortal Combat», поставити на який майже ніде не можна.

Гра в покер

Покер доступний одразу у двох різновидах: перший, традиційний з комп’ютерним круп’є або супротивниками, а другий – з живою ведучою, та живими або віртуальними супротивниками, це вже як вам забажається. Вирізняються столи з різними мінімальними ставками, що значно зекономить ваш час, якщо ви одразу прийшли налаштовані на гру по крупному.

Ключові особливості

 • В мобільному додатку дозволяється дивитися в широкому форматі різноманітні трансляції.
 • Мобільний додаток дозволяє робити депозити, а також виводити гроші з платформи.
 • В додатку реалізований доступ до сервісу статистики та розкладу подій.
 • Додаток має доволі заморочений спосіб встановлення.
 • Додаток надає можливість користувачам окрім ставок, також грати майже в 80% усіх доступних на веб версії сайту казино ігор.

Порівняння додатку і веб версії

Favbet

Додаток для мобільного

Веб версія

Плюси

Мінуси

Плюси

Мінуси

Гарний дизайн.

Деякі проблеми з чутливістю.

Приємні акції та бонусні пропозиції.

Погана якість служби підтримки користувачів.

Присутня можливість дивитися трансляції матчів онлайн.

Доволі неприємний спосіб встановлення.

Велика кількість способів поповнення балансу.

Платформа іноді не здатна вистояти під напливом гравців і «падає».

Прямо в додатку можна робити депозити і виводити кошти.

Суттєва кількість багів і недопрацювань, що не помітні на перший погляд.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Проблеми з перекладом деяких сторінок.

Доступ до статистики і розкладу матчів.

Дещо урізаний в порівняні з веб версією функціонал.

Декілька незвичних категорій ставок.

Максимальний можливий виграш становить лише 100 000 євро.

 

Інші параметри БК Favbet

Користувацький досвід

Досвід користування не можна назвати цілком позитивним, оскільки часто-густо випливали різноманітні баги й косяки в роботі додатку. Іноді, особливо під час перегляду матчу онлайн, було доволі складно через проблеми з чутливістю додатка поставити ставку швидко і точно,  як того часто вимагають подібні режими. Трохи розчарував порізаний у порівнянні з веб версією функціонал, але це не головна проблема. В додатку доволі багато багів, що призводять до повноцінного крашу усього додатку в окремі моменти його роботи.

Ставки в ході події

Така можливість реалізована, і якби не проблеми з чутливістю, про які написані вище, цю функцію можна було б розглядати, як дійсно круту! Асортимент доступних ставок, у порівняні з більшістью додатків інших букмекерів, доволі суттєвий. В окремих випадках перелік всіх доступних ставок може доходити до декількох сотень.

Онлайн перегляди

Перегляд матчів у широкоформатному режимі – це одна з офіційно заявлених особливостей даного додатку, про яку навіть написано на офіційному сайті. Загалом, якість цих трансляцій може бути дуже різною і коливається від 144р до 1440р. Це залежить, в першу чергу, від якості оснащення, яким провадять трансляцію, тому БК, нажаль, нічого не може поробити з трансляціями низкої якості.

Вітальний бонус

Якщо ви реєструєтесь з використанням спеціального промокоду Favbet, то ви автоматично отримуєте вітальний бонус у вигляді «Ставки без ризику», на суму до 50 євро. Промокод також дає деякі додаткові бонуси в розділі Favbet Shop, що час від часу змінюються в залежності від пори року.

Favbet огляд додатку: ні риба, ні м’ясо!

Власне, чого ще було чекати від додатка доволі середньої по своїм параметрам платформи? Такого ж дуже середнього додатку. Назвати його відмінним і чудовим – означає збрехати, а сказати що він однозначно поганий – також буде не правдою. Вірогідно, що кожен з гравців може потенційно знайти щось корисне в цьому додатку саме для себе. Рекомендувати пробувати його ми не будемо, проте майте на увазі, що якщо більше не буде де пограти, то є мобільний додаток Favbet.