1xBet vs FAVBET: порівняння одних із найпопулярніших букмекерів

В цій статі ви знайдете суб’єктивний, проте досить доцільний та в’їдливий огляд двох контрагентів із ринку беттінгу. Обидві контори дуже популярні, діють на ринку досить давно, а також відомі кожному завдяки продуманій та «хайповій» рекламі. 

Бонус для новачка: FAVBET захоплює лідируючі позиції

Ми намагатимемось максимально абстрагуватись від будь-яких факторів впливу на оцінку, оперуючи лише тією інформацією, яка представлена у відкритих джерелах. Отож, яка з цих компаній більше підходить для ставок на спорт? Зараз дізнаймося.

Якщо клієнт зареєструє свою сторінку на базі інтернет-порталу «Фавбет», то зможе отримати так звану «Ставку без програшу». В чому суть цієї пропозиції? Клієнт отримує на бонусний рахунок суму до 2 тисяч гривень, яку може витратити на парі «Ординар» із кофом у 1,5, чи на «Експрес» із коефіцієнтом у 2,1. Якщо ви помилились у виборі парі та програли, сума вам повернеться, проте для цього потрібно прослідкувати за тим, що ви проставили галочку у полі «Безпрограшна ставка».

У 1xBet все набагато скромніше. Користувач може отримати звичайне 100-відсоткове додаткове поповнення депозиту, якщо зробив транзакцію на суму від 10 гривень. Максимальний розмір бонусу – 3 тисячі гривень. Ці кошти можна витратити лише на ставки «Експрес» із коефіцієнтом у 1,4. Суму доведеться відіграти протягом 5 разів.

Перемога відходить конторі FAVBET, набагато цікавіша пропозиція у порівнянні із конкурентом. Оцінка – 5 зірок, у 1xBet – 4.

Охоплення лінії та коефіцієнти: 1xBet зрівнює рахунок

Обидві компанії відрізняються досить широким переліком доступних напрямків для ставок, але перемогу варто відати саме цій конторі. Чому? Через те, що лінія 1xBet оновлюється значно швидше у порівнянні із FAVBET. На обох платформах клієнт може зробити ставку на такі події, як: політика, зокрема вибори; шахи; кіберспорт; погода та інше. Стосовно міжнародних матчів по комп’ютерним іграм, БК FAVBET виступає партнером української команди NaVi.

Якщо оцінювати коефіцієнти, то вони знаходяться на умовно середньому рівні. Обидві контори не відрізняються нехтуванням розрахунками цих параметрів, тому зіграти на повільному оновлюванні даних не вийде.

Загальна оцінка 1xBet – 5 зірочок, FAVBET – 4 зірки.

Інші акції: знову перемога FAVBET

Почнемо опис системи бонусів із пропозицій 1xBet:

  • «Щаслива п’ятниця». Якщо клієнт поповнить свій рахунок на суму від 10 гривень, то отримає 100% в якості бонусу. Максимальна сума «подарунку» складає 100 євро, тобто майже 3 тисячі гривень.
  • «Середа – множ на два». Якщо ви прийняли участь у попередній акції, то можете отримати додатковий бонус у розмірі до 100 євро. Для цього потрібно проставити суму п’ятничного «подарунку» на події із коефіцієнтом у 1,4. Кількість парі – 5 штук.
  • «Експрес дня». Все досить просто, потрібно обрати одне із парі в цій категорії. Якщо ваша ставка зіграє, ви отримаєте додатково 10% до виграшу.

Як видно, програма бонусів від 1xBet досить проста та мало відрізняється від аналогічних у інших БК. А що може запропонувати FAVBET? Давайте подивимось:

  • «Квест на мільйон». Акція з’явилась нещодавно. Суть пропозиції полягає в тому, що клієнт робить ставки, отримує за це бали, а в кінці дня/тижня/місяця може отримати за них певну винагороду. Загальний бюджет акції – 1 млн гривень.
  • «Експрес дня». Вже добре знайома акція для будь-якого беттера. Робіть ставки по експресам, а за влучні парі отримаєте додаткові 10% до виграшу. Все просто і зрозуміло.
  • Програма лояльності та клуб FAVBET. Одразу потрібно відмітити той факт, що ця позиція трохи відрізняється від тої, яку беттер звик бачити у БК. Якщо клієнт отримує бали за ставки на базі контори, він може витратити їх, наприклад, на покупку гаджетів та девайсів. У вас також є можливість використовувати їх в якості джерела для ставок.

Перемогу отримує FAVBET тому, що програма бонусів цієї конторі більш варіативна. Загальна оцінка – 5 зірок, у 1xBet – 4 зірки.

Додаткові функції

У цьому розділі зібрана інформація щодо тих «фішок», які роблять гру на базі певної контори зручнішою. Аналізуйте інформацію, робіть власні висновки стосовно тих чи інших моментів.

Досвід користувача

В першу чергу варто відмітити той факт, що репутація FAVBET в моїх очах була «підмочена» негативними відгуками стосовно розрахунків. Коментатори описують прецеденти, коли вони не могли отримати гроші протягом досить тривалого часу. Тому я навіть не намагався грати на базі БК FAVBET, хоч і сайт, і клієнт цієї контори виглядають сучасно та зручно в плані користування.

1xBet також не може похвалитись кристально чистою репутацією. Проте ця контора існує давно, тому я спробував зробити декілька ставок на базі сторінки компанії. Користуватись сайтом незручно, одразу порекомендую переключитись на клієнт, для ПК чи для смартфону, неважливо. Програма виконана в інтуїтивно зрозумілій манері, тому розібратись у інтерфейсі не дуже складно. Загалом, я залишився задоволеним. Оцінки такі: FAVBET – 3 зірки, 1xBet – 4.

Чи зручно робити ставки?

Так, якщо ви користуєтесь софтом. Лінія 1xBet оновлюється швидше ніж у конкурента, та і виглядає більш солідно. Обидві компанії пропонують можливість робити ставки у режимі Live, на обох сайтах є додатковий контент у вигляді ігор, наприклад, слотів. Ніякого явного перекосу у бік одного із претендентів у розрізі цього пункту немає. Оцінки – 5 зірок для кожної контори.

«Живі» трансляції

Пошук вказує на те, що на базі 1xBet все ж е можливість переглянути відео у режимі Live, проте знайти цю категорію контенту мені не вдалось. Тому оцінка тут мінімальна – 3 зірки. А от у FAVBET трансляції зроблени значно зручніше. Плеер вмонтований у головну сторінку, доступний як на базі сайту, так і із програми, що дуже  сильно підвищує актуальність будь-якої стратегії на базі ставок в режимі Live. Оцінка – 5 зірок.

Мобільний клієнт

У обох компаній є власне програмне забезпечення. Воно доступне із офіційного сайту обох контрагентів, працює як на iOS, так і на Android. Проте перемогу варто відати саме 1xBet. Чому? Тому що букмекер пропонує ПО для ПК. Оцінка FAVBET – 4 зірки, 1xBet – 5 зірок.

Питання взаєморозрахунків

Перемога знову за 1xBet. І тут справа не лише в тих відгуках, про які було сказано раніше, ця контора просто надає більше можливостей для поповнення і виводу коштів. Так, наприклад, клієнт можете зробити транзакцію через термінали iBox, що дуже зручно і повністю анонімно. Оцінка FAVBET – 4 зірки, 1xBet – 5 зірок.

Переваги та недоліки

Загальний опис для FAVBET виглядає так:

Плюси

Мінуси

Високі коефіцієнти

Негативна репутація

Широка лінія

Повільні взаєморозрахунки

Цікава система акцій і бонусів

Погано працює сапорт

Зручний плеер для трансляцій

Немає яркої спеціалізації

Плюси і мінуси 1xBet можна описати так:

Переваги

Недоліки

Широка лінія

Не офіційний БК

Є софт для ПК

Нецікава програми акцій

Краща репутація у порівнянні із FAVBET

Відсутні власні аналітичні огляди і прогнози

Сапорт працює 24/7

Незручний сайт

Суб’єктивно, перемога за 1xBet. Цей букмекер не позбавлений недоліків, проте виглядає краще у порівнянні із FAVBET.

Кого обрати?

На мою думку, у якості «тестового» БК, на якому ви спробуєте зробити свої перші ставки на спорт, варто обрати 1xBet. Так, коефіцієнти тут не надто високі, а сайтом користуватись незручно, проте ця контора більш стабільна у порівнянні із FAVBET.