Як поповнити рахунок в Фаворит?

Букмекерська компанія Фаворит приймає ставки на власному сайті в режимі онлайн. Клієнти завжди зможуть поповнити рахунок в Favbet. Дізнаємося як це зробити на практиці. Які платіжні системи доступні гравцям на даний момент.

ФаворитБонуси ()Фаворит промокод
Привітальна пропозиція Перша програна ставка відшкодовується ЗАРАДУЙТЕ СЕЙЧАС ПРОМОКОД
Награди за лояльність Умови на веб-сайті ЗАРАДУЙТЕ СЕЙЧАС ПРОМОКОД
Реферальні бонуси Умови на веб-сайті ЗАРАДУЙТЕ СЕЙЧАС ПРОМОКОД

Як поповнити рахунок в Фаворит з карти?

На сайті компанії є розділ «Платіжні системи». Переходимо до нього, та бачимо список доступних систем для фінансових операцій:

поповнити Фаворит з мобільного

Спочатку бачимо банківські карти Visa, Mastercard та Maestro. Це самі поширені методи, бо гроші надходять  миттєво і без комісії. І людині не потрібно долучати до операцій електронні гаманці. Щоб поповнити рахунок в БК Фаворит карткою, гравець спочатку прив’язує її до власного аккаунту після вдалої реєстрації. Потім беттор нажимає на кнопку «Зробити депозит», та обирає свою картку.

Можна натиснути на кнопку, де позначена сумма, а можна просто прописати свій варіант у відповідному полі. Зверніть увагу на попередження, яке є на сайті. Деякі банки встановлюють ліміти по сумам та кількості операцій в день. Якщо гравець більше п’яти раз проводив платіж, то наступні можуть бути скасовані саме в цей день.

Якщо гравець раніше не вводив кошти, то перший раз він повинен ввести реквізити – номер, CVV2, ім’я та прізвище, а також термін дії. Ретельно перевіряйте введену інформацію. Якщо все вірно, то вам вдасться поповнити рахунок в Фаворит, за лічені секунди ви побачите зміну балансу на власному рахунку:

Після вдалої авторизації баланс коштів завжди відображається в правому верхньому куті. Таким чином гравець завжди контролює власні витрати для ставок.

Як поповнити рахунок Фаворит в Приват 24?

Якщо клієнт букмекерської контори Фаворит використовує платіжну систему Приват 24, то він зможе поповнювати баланс нею. Кроки майже такі самі, коли беттор переводить кошти з картки. Знову треба ввійти у власний кабінет на сайті контори та вибрати карту, яка зареєстрована в системі Приват 24.

Далі гравець знову прописує бажану суму, яку він хоче переказати з картки на баланс. Потім підтверджує вибір, тиснучи на кнопку. Далі беттор отримую на телефон, або на додаток Приват 24 код підтвердження транзакції. Його потрібно ввести в спеціальну форму. Через декілька секунд баланс на Фавориті зміниться. Таким чином нам вдалося поповнити Фаворит через Приват24.

Як поповнити рахунок Фаворит з мобільного

Дуже просто ввести гроші на баланс з телефону. Рекомендуємо встановити на смартфон додаток Фаворит. З його допомогою фінансові операції будуть швидкими та безпечними. Щоб виконати операцію, беттор входить у власний кабінет під власним логіном і паролем. Далі обирає пункт «Поповнити рахунок». З’явиться картка, яка найчастіше використовується для платежів. Якщо гравець бажає ввести кошти іншою карткою, або платіжною системою, він обирає її.

Після цього тисне на кнопку «Поповнити рахунок», та вводить суму. Зверніть увагу, що мінімальна сума депозиту для всіх банківських карток 25 гривень. Як бачимо, поповнити рахунок в Фаворит з додатку дуже просто. Таким же чином вдасться ввести кошти з мобільного сайту букмекера.

Поповнення рахунку електронними гаманцями

Є можливість ввести кошти за допомогою електронного гаманця. На сайті букмекера доступні системи Wallet One та Advcash.

Гравець обирає потрібний гаманець. Знову ж таки, звертаємо на мінімальний платіж. Він становить 25 гривень. Також бачимо, що операції проводяться без комісії. Після вибору системи гравець попадає на таку ж сторінку, як і в випадку з поповненням балансу з карти.

Щоб повнити рахунок в Фаворит, гравець вказує бажану суму і тисне на синю кнопку. Потім  отримує код підтвердження на телефон, вводить його в поле і чекає на успішне завершення акції.

Якщо гравець має бажання приймати в акціях букмекера, він використовує промокод Фаворит Спорт при першому поповненні. Він дасть змогу отримувати більше бонусів.

вивести кошти з Фаворит Спорт

Умови поповнення рахунку Фаворит

Поповнити рахунок в БК Фаворит Спорт може кожен, кому вже є 18 років. Також гравці проходять верифікацію відразу з реєстрацією або при виведенні коштів.

Мінімальне поповнення рахунку від 25 грн. Терміни зарахування суми не більше 3 секунд, це майже миттєва операція. Букмекер не нараховує комісію (при онлайн-перекладах і в наземних пунктах прийому ставок), але її можуть брати деякі банки.

Типові проблеми при введенні коштів

Іноді виникають ситуації, коли у беттора не виходить провести платіж. Як правило, причини такі:

  • Невірно вказаний  номер карти чи гаманця. Будьте уважними при реєстрації платіжного засобу. Якщо трапиться помилка ви не зможете переказати кошти;
  • Недостатньо коштів на картці чи на гаманці. Перевірте баланс, якщо там менше суми, вказаної вами для отримання, то платіж неможливий;
  • Нема доступу до послуги. Якщо сайт працює з великим навантаженням, або він блокується провайдером, краще скористатися дзеркалом, або додатком для поповнення, або щоб вивести кошти з Фаворит Спорт;
  • Змінилися способи платежів. З часом букмекер додає чи прибирає деякі платіжні системи. Якщо не вдається  перевести кошти, можливо вибраний спосіб вже не діє. Скористайтеся іншим способом. Перед цим зверніться до оператора в чаті, або зайдіть в розділ «Платежі», та оберіть чи додайте нову систему.
  • Нема доступу до сайту. Іноді трапляється так, що основний сайт Фаворит недоступний, але можна зайти на мобільну версію чи в додаток. В такому разі скористайтеся цими способами авторизації. Ще варіант – скористайтеся альтернативним сайтом (актуальним дзеркалом Фаворит).

Популярні питання та відповіді

Я поповнив рахунок, операція пройшла, але кошти не поступили. Що робити мені?

Зазвичай поповнити рахунок в Фаворит вдається миттєво. Але можуть траплятися технічні негаразди: сайт не працює чи не доступні операції в банку. Зверніться в службу підтримки на сайті букмекера, оператор допоможе вирішити питання.

Чи можна скористатися карткою друга або родича, щоб поповнити баланс?

Ні, таке не дозволяється. Попросіть власника картки переказати кошти на вашу, і тоді без проблем виконаєте платіж на свій рахунок в БК Фаворит.

Чи є максимальний ліміт при поповненні?

Компанія Фаворит не встановила максимальний ліміт для таких операцій. Але існують ліміти банку та в електронних гаманцях.

Що робити,  коли забув пароль від власного кабінету, і не вдається поповнити рахунок?

Скористайтеся формою для відновлення паролю. Потрібно вести електронну адресу, та відповісти на секретне питання. Потім придумати новий пароль. З ним можна пройти авторизацію на сайті Фаворит.

Я можу поповнити баланс гаманцем Qiwi?

Раніше такий спосіб був доступним для клієнтів букмекерської контори Фаворит. Зараз вже ні. Скористайтеся іншими платіжними системами, доступними на даний момент.